به گزارش خبرگزاری مهر، انسیه خزعلی در صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) اظهارداشت: در آستانه میلاد حضرت زینب (س) مهمان گروهی از بانوان عزیز طلبه بودم، برخی از آنان مطرح می‌کردند که توانایی فیلمسازی، کارگردانی و تربیت بازیگر را دارند ولی هیچ گونه پشتیبانی و حمایتی از آنان صورت نمی‌گیرد، اینجانب استقبال کردم که از ظرفیت آنان در عرصه هنر متعهد استفاده شود.

توضیحات خزعلی درباره حمایتش از زنان طلبه برای ورود به بازیگری

وی افزود: امری که معمولاً در نشست با جوانان مطرح می‌شود و فرقی نمی‌کند طلبه باشد یا دانشجو یا اصحاب رسانه، معاونت وظیفه دارد از استعدادهای جوانان این کشور و ظرفیت‌هایشان در چهارچوب قوانین و در حد توان و امکانات حمایت کند.

توضیحات خزعلی درباره حمایتش از زنان طلبه برای ورود به بازیگری

به گزارش مهر، روز گذشته خبری در فضای مجازی و به نقل از معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با عنوان "آموزش به زنان طلبه برای ورود به عرصه فیلم‌سازی و بازیگری" دست به دست می‌شد.

طبق اظهارات انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری بنا بر درخواست برخی از زنان طلبه مبنی بر اینکه توانایی ورود به عرصه فیلم سازی و بازیگری را دارند اما حمایتی از آنها صورت نمی‌گیرد، وی تاکید کرده است که از ظرفیت این زنان در عرصه "هنر متعهد" استفاده شود.