IMG20200827WA0006

🔶مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی برخی از همکاران خود با حضور در شهرستان نور، با خانواده شهید علی جمشیدی دیدار کرد.

🔶به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی معاونین، گروهی از کارشناسان ستادی و رئیس اداره و برخی از کارکنان شهرستان نور، به مناسبت هفته دولت در شهرستان نور حضور یافت و ضمن ادای احترام به مقام والای شهیدان در‌گلزار شهدای این شهرستان، با خانواده شهید علی جمشیدی از شهدای مدافع حرم در منزل شهید دیدار کرد.

🔶ولیپور در این دیدار با بیان اینکه ما نمی توانیم به راحتی قدردان پدران و مادران شهدا باشیم، اظهار داشت: این پدران و مادران، فرزندانی تربیت کردند که آسایش و امنیتمان را مدیون و مرهون آنها هستیم.

وی افزود: شهدا جمعی از بهترین جوانان این مرز و بوم بودند که شایستگی شهادت را در زمان حیات خود به دست آوردند و راه خود را با بصیرت و آگاهی انتخاب کردند.

🔶در این دیدار، خانواده شهید هم با بیان بخشی از زندگی فرهنگی و جهادی شهید جمشیدی، راز کسب‌ توفیق شهادت این شهید را در فعالیت های فراوان فرهنگی و جهادی در عین گمنامی دانستند و حضور مداوم و خستگی ناپذیر ایشان در فعالیت های حوزه ایثار و شهادت را یک الگو برای جوانان توصیف کردند.

🔶خواهر شهید علی جمشیدی از کتابداران شهرستان نور می باشد.