بریدن ناف نوزاد با سنگ و ناخن + عکس

در یکی از روستاهای هند یک مادر 24 ساله در حال پیاده رفتن به بیمارستان در راه فارغ شد و به علت نبود امکانات بند ناف نوزادش را با سنگ و ناخن قطع کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ کشور هند یا هندوستان، بعد از کشور چین دومین کشور پر جمعیت جهان است که دارای جمعیت بیش از 1 میلیارد و دویست میلیون نفر می باشد و اما از طرفی با وجود این میزان جمعیت،میزان درخواست ها در مورد مسکن، غذا و پوشاک بیشتر و بیشتر خواهد شد. با این وجود اغلب مردمان این کشور در روستاها زندگی می کنند و به همین دلیل فناوری و تکنولوژی کمتری در آنجا وجود دارد.

برای مثال برخی از مردمان روستایی هند برای اینکه بتوانند به یک بیمارستان، فروشگاه و... مراجعه کنند باید مسافت طولانی را از میان جنگل های مختلف و خطرناک را به صورت پیاده یا سواره بپیمایند که در همین مورد اخیرا ویدیویی دردناک از سختی های بی حد و اندازه مردمان روستایی هند در صفحات مجازی منتشر شد که کاربران را بسیار شوکه نمود.

مادر هندی 24 ساله ای به نام "چودیپالی موتایاما" بعد از گذشت چند ماه از دوران حاملگی در نهایت برای فارغ شدن تصمیم گرفته شد تا وی را پیاده به بیمارستان ببرند.

اما اقدام آنها بسیار دیر شد و مادر جوان در حین راه فارغ شد و به دلیل نبود امکانات کافی برای قطع کردن بند ناف نوزاد،مجبور شد تا آنرا با استفاده از ناخن ها و سنگ قطع نماید!!

با این وجود این خانواده روستایی هندی بعد از فارغ شدن موتایاما به خانه بازگشتند و پس از انتشار بیش از حد ویدیو در صفحات مجازی ، مقامات دولتی هند به خانه آنها رفتند و با استفاده از تعدادی پزشک، کودک را واکسینه کردند.