Photo

رضا یزدانی و کمیل قاسمی قهرمانان المپیکی کشتی جویبار و مازندران در پیام هایی، جشنواره تابخوانی رضوی را مصداق ترویج مطالعه مفید دانستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، رضا یزدانی قهرمان جهان و المپیک در پیام خود اظهار داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی گامی مهم در مسیر ترویج فرهنگ مطالعه است و محبت به امام رضا (ع) عامل مهم استقبال از این جشنواره می شود.

وی افزود: زندگی ائمه معصومین(ع) بهترین الگو برای انسان ها می باشد و مطالعه کتاب هایی که ما را هر چه بیشتر و بهتر با ائمه آشنا و نزدیک کند مطالعه ای مفید و سودمند محسوب می شود که فرصت مناسبی را برای همه مردم جامعه فراهم آورده است تا با کتابخوانی پیوندی مناسب برقرار کنند.

کمیل قاسمی دیگر قهرمان جویباری کشتی کشورمان نیز در پیامی شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی را برای همه اقشار جامعه فرصتی بی بدیل برای مطالعه دانست و اظهار داشت: این جشنواره شناخت مردم را از سیره رضوی افزایش می دهد و امیدواریم نام امام رضا(ع) به این جشنواره برکت داده و شاهد رشد کتابخوانی در بین مردم باشیم.

وی از همه مردم بویژه ورزشکاران و ورزش دوستان دعوت کرد تا با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، در ترویج آموزه های عبادی و اجتماعی امام رضا(ع) اثرگذار باشند.