8255423271658880

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : امام خمینی با به ثمر رساندن انقلاب اسلامی به ایران عزت و افتخار بخشیده است که همه ما باید دنباله رو امام راحل در سایه حمایت جانشین شایسته او مقام معظم رهبری باشیم .

مراسم دسته روی بزرگداشت 14 خرداد ارتحال امام خمینی (ره ) و قیام 15 خرداد روز یک شنبه با حضور احاد مردم و مسئولین از حسینیه عاشقان ثارالله تا مسجد جامع قائمشهر برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین علی معلمی با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی ( ره ) ، از همه مومنین که با دهان روزه در این اجتماع بزرگ شرکت کرده اند تشکر کرد و گفت که شرکت در اینگونه اجتماعات وظیفه همه مسئولین نهادهای دولتی است زیرا آنها در قبال حفظ شخصیت امام راحل و یادگار امام راحل وظیفه سنگین تری را دارند.
وی افزود : قیام خونین 15 خرداد سال 1342 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده است زیرا قیام 15خرداد سرآغاز حرکت ملت ایران برای ریشه کنی رژیم طاغوت پهلوی و استقرار حکومت دینی در کشور بود.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام راحل را نمی توان با هیچ عالمی از علمای گذشته توصیف کرد ، افزود : امام راحل ویژگی منحصر به فردی داشته است و کارهای امام فراتر از همه علمای تاریخ در طول تشییع بوده است زیرا کار امام ؛ پیامبر گونه بوده است .
معلمی با اشاره به اینکه امام راحل یک انقلاب بزرگ تر و سنگین تر از نظام سیاسی برپا کرده است ، گفت که انقلاب بزرگ تر امام راحل آن بود که جو حاکم در حوزه علمیه را شکافت و فضای روشن اسلام ناب محمدی را به وجود آورده است .
وی بیان کرد : گفتمان امام راحل ، گفتمان اسلام ناب محمدی بوده است که در این گفتمان اعتماد به وعده الهی و بی اعتمادی به قدرت استکبار جهانی وجود دارد.
امام جمعه قائمشهر با تاکید براینکه امام راحل کاری مشابه ائمه معصومین را انجام داد گفت که هم اکنون همگان باید هوشیار باشند تا گرفتار انحرافاتی که ما را در جامعه تهدید می کند نشوند.
معلمی تاکید کرد : برای جلوگیری از انحرافات ، همگان باید گوش به فرمان جانشین امام راحل باشند ، و وصیت نامه امام راحل که امری ضروری در جامعه است را بازخوانی کنند .ایرنا
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی