MunicipalityMember71015776farmandar

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل، در پیامی از مردم شریف شهرستان بابل جهت شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.

 متن پیام قربانعلی ولی زاده بورا معاون استاندار، فرماندار ویژه و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بابل به مناسبت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از بزرگترین دلایل مطالعه، آگاهی بخش و دانش افزایی است. کتاب ها منابعی غنی از علم و دانش بشری هستند. خواندن کتاب با موضوعات متنوع ، اطلاعات و عمق دانش را افزایش می دهد.

نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی مغتنم در جهت غنی سازی دانش مطهر رضوی از طریق مطالعه کتاب های فاخر رضوی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور گزینش و معرفی کرده است و همچنین  تلفیق و پیوندی زیبا و روحانی بین کتابخوانان و سیره ائمه اطهار(علیهم السلام) ایجاد کرده است که امید است با مشارکت عموم، این پیوند مستحکم تر و قوی تر شود، چرا که این استحکام  باعث شناخت و و درک بیشتر از ائمه اطهار به ویژه امام رئوفمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خاندان اطهرش شده  ونیز فرهنگ مطالعه مفید را در جامعه تقویت می نماید.

اینجانب از خانواده های علوی و ولایت مدار دیار دارالمؤمنین  شهرستان بابل انتظار دارم با مشارکت حداکثری و مراجعه به کتابخانه های عمومی و استفاده از ظرفیت این نهاد فرهنگی و ترغیب و تشویق کودکان و نوجوانان خود در این جشنواره شرکت نمایند.
گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی شهرستان مراجعه نمایند.