Index

در سال گذشته تعداد ۱۲هزار و ۷۴۴نفر در اسنپ ثبت‌نام کردند که این عدد نسبت به سال قبل از آن دو برابر شده است. به گزارش روابط عمومی اسنپ، امروز فعالیت در اسنپ به عنوان یک فرصت شغلی مطمئن پیش روی زنان است و حدود ۳۰ هزار کاربر راننده‌ی زن در این سامانه مشغول به کار هستند.

پس از فراهم آمدن زمینه‌ی اشتغال بانوان در دو سرویس اسنپ‌رُز و اسنپ‌اکو زمینه‌ی حضور زنان در جامعه پُررنگ‌تر شده است و امروز بانوان فعال در اسنپ می‌توانند در درآمدزایی خانواده نقشی موثر ایفا کنند.

برای اطلاع بیشتر از آمار فعالیت زنان در ناوگان اسنپ به بلاگ این سامانه مراجعه کنید.

دلیل اختلاف قیمت اسنپ رُز و اکو

اگر به عنوان مسافر قیمت سرویس اسنپ‌رُز را با اسنپ‌اکو مقایسه کنید متوجه می‌شوید که اسنپ‌رُز قیمت پایین‌تری از اکو دارد. در واقع اختلاف قیمتی که در نرخ کرایه سرویس‌های اسنپ‌رُز و اکو وجود دارد تخفیفی برای مسافران این سرویس است. به بیان دیگر، مبلغ این تخفیف از جیب راننده خانم کم نمی‌شود و اسنپ آن را با پرداخت مازاد به راننده‌ها جبران می‌کند. بنابراین در شرایط برابر درآمد تمامی همراهان زن و مرد یکسان است و این تخفیف تنها برای مسافران در نظر گرفته شده است. به این شکل اسنپ تلاش می‌کند تا درخواست‌های سفر خانم‌هایی را که فقط در سرویس اسنپ‌رُز فعالیت می‌کنند تضمین کند.