779171

 نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

 علی اسماعیلی، نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیامی صادر کرد؛ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همانگونه که پیامبر گرامی اسلام(ص) در حدیث ثقلین فرمودند، ما دو یادگار ارزشمند از آن حضرت داریم و آن قرآن و اهل بیت(ع) است که برای بهره مندی حداکثری از هر دو باید در حد توان بکوشیم.

نشر معارف قرآنی و سیره اهل بیت(ع) در جامعه باید با شیوه های متنوع، روزآمد و جذاب برای نسل های جدید صورت پذیرد تا در مقابل سیل تهاجم فرهنگی به سد محکم معارف الهی مجهز باشیم و مسلماً برگزاری جشنواره ای با عنوان جشنواره کتابخوانی رضوی که با کتاب های خوب برای رده های مختلف سنی تدارک دیده شده، راهی برای تعمیق معرفت و بصیرت در جامعه است.

بدینوسیله از همه مردم عزیز دعوت می کنم تا با قدر دانستن این فرصت، به همراه خانواده در این جشنواره شرکت کنند و با مطالعه کتاب های خوب با موضوعات امام رضا(ع)، امام جواد(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع)، از برکات این مطالعه معنوی بهره مند شوند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.