IMG 0013

توزیع کمک های فرهنگی مردم به کودکان مناطق سیل زده که توسط کتابخانه های عمومی مازندران جمع آوری شده بود، در ویژه برنامه «بهار مهربانی در بهار قرآن» آغاز شد.

عصر روز دوشنبه، 98/2/30، با همکاری ادارات کل کتابخانه های عمومی استان های مازندران و گلستان، ویژه برنامه «بهار مهربانی در بهار قرآن» با حضور تعداد زیادی از کودکان و خانواده هایشان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا برگزار شد که با اجرای برنامه های شاد و متنوع همراه بود.
در این برنامه، توزیع بخشی از کمک ها و هدایای مردم شامل اسباب بازی، کتاب و لوازم التحریر که در کتابخانه های عمومی مازندران جمع آوری گردید، بعنوان هدیه مسابقات اجرا شده در برنامه توزیع شد و بقیه اقلام نیز طی روزهای آتی در مناطق مختلف شهرستان های آق قلا و گمیشان بین کودکان توزیع می شود.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این خصوص اظهار دشت: این برنامه که همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) اجرا شد در واقع ثابت می کند مردم ما ویژگی هایی از ائمه(ع) را در خود تقویت کرده و الگو برداری می کنند و وقتی اعتقاد به کریم بودن امام حسن(ع) دارند، خود نیز به دنبال بروز این خصیصه رفتاری در زندگیشان می روند.
وی با بیان اینکه کمک ها و هدایای فرهنگی مردم بسیار فراتر از حد تصور ما بود، بیان داشت: امیدواریم هرگز چنین اتفاقات ناخوشایندی پیش نیاید اما در میان این ناملایمتی های طبیعت، شاهد بروز بهترین همدلی ها و رفتارهای انسانی در میان مردممان بودیم که بابت آن باید از خداوند شاکر باشیم.
آخوند عبدالحی میرزاعلی، مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان و امام جمعه آق قلا، در ویژه برنامه «بهار مهربانی در بهار قرآن»  با قدردانی از حضور فعال مدیرکل و کارکنان کتابخانه های عمومی مازندران از روزهای نخست سیل در آق قلا و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع برای تغییر در روحیه سیل زدگان، از مردم مازندران بابت ارسال هدایای ارزشمند برای کودکان این مناطق سپاسگزاری کرد