Ghf

علی اصغر یوسف نژاد، نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم مازندران به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

علی اصغر یوسف نژاد، نماینده ساری و میاندورود و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در خصوص برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار داشت: تجربه 8 دوره گذشته برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی نشان داد که می توان با برگزاری چنین جشنواره هایی، کتابخوانی را بصورت مفید و هدفمند در جامعه ترویج داد بطوری که مورد استقبال مردم هم قرار گیرد.

وی افزود: دغدغه های زیادی درباره مسئله کتابخوانی در جامعه وجود دارد و این جشنواره بهترین فرصت برای مانور دغدغه مندان به این مسئله است تا هم با تبلیغ و هم تعریف هدف مناسب، موج خوبی را بصورت فراگیر ایجاد کنند.

یوسف نژاد با دعوت از مردم مازندران به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ابراز امیدواری کرد: کتابخانه های عمومی مازندران تا 28 خرداد که روز پایان جشنواره است، میزبان خیل زیادی از مردم باشد و صف های آرمانی مردم برای کتابخوانی در چنین جشنواره ای در کتابخانه های عمومی استان تشکیل گردد.
 

گفتنی است نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در 4 موضوع امام رضا(ع)، امام جواد(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع) با 12 کتاب در رده های سنی کودک (4 تا 12 سال)، نوجوان (13 تا 17 سال) و جوان و بزرگسال (18 سال به بالا) از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور تا 28 خرداد 98 برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.