Image 2019 4 223 7 42 463 LhM

 نخستین جلسه منطقه ای روسای ادارات و رابطین فرهنگی کتابخانه های عمومی استان جهت تبیین سیاست های اجرایی جشنواره کتابخوانی رضوی در ساری برگزار شد.

در جلسه ای که با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، معاونین و برخی کارشناسان ستادی، روسای ادارات و رابطین فرهنگی شهرستان های ساری، قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ، جویبار، میاندورود، نکا، بهشهر و گلوگاه، صبح امروز (دوشنبه، ۹۸/۲/۲) در کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی برگزار شد، سیاست های اجرایی برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تبیین شد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این نشست با تاکید بر اینکه برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی بر محور تکلیف و ارادت خواهد بود، اظهار داشت: خداوند را شاکریم که برای ترویج سیره رضوی، مسئولیتی متوجه ما شده است و مطمئناً یکایک ما از روی اعتقاد به این رسالت سازمانی عمل خواهیم کرد.

وی افزود: طی چند دوره ای که این جشنواره را برگزار میکنیم، دیده ایم که می شود طوری عمل کرد که هم موفقیت شغلی حاصل شود و هم از برکات معنوی آن در زندگی شخصی بهره مند شد و امیدواریم این فرصت را که در زندگی ما بوجود آمده، به خوبی مورد استفاده قرار دهیم.

ولیپور با بیان اینکه تجربیات سال های گذشته برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه در سالجاری موثر خواهد بود، اذعان داشت: کتابخوانی و فرهنگ رضوی هر دو مقوله ای هستند که باید در این جشنواره ترویج داده شوند و چه خوب است که این دو با هم به ترویج مطالعه مفید منجر می شوند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، همکاری با سایر سازمان ها، تبلیغات موثر و پیگیری امور را از شاخصه های موفقیت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برشمرد و ابراز امیدواری کرد مازندران همچون سال های گذشته جزء استان های برتر ملی شود.

در این جلسه همچنین نظرات و تجربیات روسای ادارات و رابطین فرهنگی نسبت به جشنواره مطرح شد و سیاست ها و طرح ها و برنامه های سالجاری از سوی معاونت ها ابلاغ گردید