به گزارش گروه زنان و جوانان خبرگزاری فارس، این روزها که طبیعت روی نامهربانش را به مردم این سرزمین نشان داده و سیلاب به خانمان هموطنانمان زده است، همه دست به دست هم داده‌اند که با مهربانی‌هایشان مرهمی بر نامهربانی طبیعت باشند.

کمک‌های نقدی و غیر نقدی که از سراسر سرزمین‌مان به سمت مناطق سیل‌زده فرستاده می‌شود، در کنار فعالیت‌های امدادی بی چشم‌داشت صدها نفر با هر جایگاه و مقامی برای خدمت رسانی گسیل شدند و این سیل تبدیل به کلاس  ایثار شد.

13980120000301 Test NewPhotoFree

در این میان بعضی‌ها مهربانی‌شان پایانی ندارد، مانند دانش‌آموزان و اهالی روستای محل خدمتش «خورخوره» را که دو سال پیش به دنبال فعالیت‌های ایثارگرانه برای کمک به مردم زلزله‌زده غرب کشور بسیج شدند.

در شرایطی که این روستا از مناطق محروم کردستان است، بخاطر نبود کار و اشتغال مناسب و خشکسالی‌های وضعیت اقتصادی مناسبی ندارد امادر حد توان به‌عنوان وظیفه انسانی به هموطنانشان کمک کردند.

13980120000298 Test NewPhotoFree

این‌بار هم حدود ۴۵زن  برای پخت   ۴۰۰۰ نان و جمع آوری اقلام نقد و غیر نقد در حد توان هم ولادیتی‌هایشان دور هم جمع شدند و امروز نان‌های محلی‌شان را بای هم وطنان سیل‌زده‌شان آماده و ارسال کرده‌اند.

«خورخوره‌ای»‌ها مشتی کوچک از خروار محبت این روزهای ایران‌اند.