Photo 20190409 081347

اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز میلاد حضرت ابولفضل(ع) و روز جانباز، جشنی را ویژه جانبازان در ساری برگزار کرد.

 مراسم جشنی با عنوان «جای پای عباس» ویژه جانبازان به مناسبت روز میلاد حضرت ابولفضل(ع)، عصر روز سه شنبه 98/1/20 در آسایشگاه جانبازان امام علی(ع) ساری از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی برگزار شد.

در این مراسم با اجرای مولودی خوانی و مدیحه سرایی و همچنین اجرای موسیقی مازندرانی در حضور جانبازان و چند تن از کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی، روز جانباز گرامی داشته شد و مدیرکل کتابخانه های عمومی هم با تقدیم هدایایی از جانبازان قدردانی کرد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی در این مراسم با بیان اینکه قدردانی از جانبازان و ایثارگران وظیفه هر روز ماست، اظهار داشت: در این روز که متبرک به نام حضرت عباس(ع) است، میعاد هر ساله ما برای قدردانی شده و از این بابت خوشحالیم که این توفیق نصیب ما می شود.

وی افزود: جانبازان، شهدای زنده ای هستند که الگویی مناسب و ارزنده برای زندگی در جامعه این زمانه محسوب می شوند چراکه جهاد آنها و زندگی آنها سرمشق مثال زدنی برای همگان است.

ولیپور با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و مجاهدان و ایثارگران، تاکید کرد: دشمنی و خباثت دشمنان و مستکبران، روز به روز در حال آشکارتر شدن است و اگر کار بزرگی که این مجاهدان در دوران دفاع مقدس انجام دادند را فراموش کنیم، هویت امروز و راه فردایمان را گم می کنیم.