2743266

مرکز تحقیقات زن و خانواده در نظر دارد برای اولین بار به صورت مستقل در سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۸ اقدام به برگزاری سطح سه رشته مطالعات اسلامی زنان کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرپرست معاونت ترویج و همکاری‌های علمی و مدیر آموزش مرکز تحقیقات زن و خانواده در همین رابطه گفت: فرصت ثبت‌نام در این رشته تا تاریخ ۲۵ فروردین  ۱۳۹۷ تمدید شده است و متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به آدرس www.whc.ir  ثبت‌نام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نادری افزود: ثبت‌نام به دو صورت اینترنتی و نیز از طریق مدارس انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امکان خرید کارت و ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران  و همچنین در مدارس علمیه از طریق سامانه پذیرش در­ بازه زمانی تعیین شده- وجود خواهد داشت.

ایشان آموزش در محیط پژوهشی، استفاده از ظرفیت اساتید برتر مطالعات جنسیت و خانواده و برگزاری کارگاه‌های مهارتی آموزشی و پژوهشی، اردوهای علمی، میز پژوهشی، نشست‌های علمی، مشاوره‌های تخصصی و نیز اولویت پذیرش در سطح چهار مرکز تحقیقات زن و خانواده را از مزایای این دوره برشمرد.

وی در پایان افزود: فایل(PDF)دفترچه راهنمای پذیرش به همراه جدول زمان‌بندی، فهرست مدارس و رشته محل‌ها، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز www.whc.ir قابل دریافت است.