20190204 090346

 ویژه برنامه جذاب قصه گویی بر پایه داستان هایی از انقلاب اسلامی در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) شهرستان نوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، با حضور فرماندار، مسئولین شهری، فرهنگیان و دانش آموزان مدرسه آئین مهر و ماه و ولی عصر(عج) دخترانه و اعضای کتابخانه، آئین ویژه قصه گویی از داستان های انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر در کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) شهرستان نوشهر برگزار شد.

در این برنامه، روایت گری انقلاب توسط پویا مشایخ، سفیر دانایی کتابخانه صورت گرفت و نائله پالوج، کتابدار بخش ویژه کودک هم داستان زندگی نامه امام خمینی(ره) را در قالب قصه گویی روایت کرد.

حمیرا پورعلمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی نوشهر در این خصوص اظهار داشت: قصه گویی، بهترین شیوه برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به کودکان است و اگر می خواهیم ارزش ها بدون تغییر و انحراف در نسل های بعد نهادینه شود، باید حقایق انقلاب را از منابع معتبر به شیوه های جذاب به کودکان بیاموزیم.

وی افزود: سهم دستگاه ها و نهادهای فرهنگی در چهل سالگی انقلاب اسلامی بسیار مهم و حیاتی است و باید با احساس تکلیف، ثابت کنیم ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی، همچنان روح حاکم بر آن است.