Image 2018 12 193 13 43 325 Nqj

ظهر امروز آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در صدا و سیما مرکز مازندران با هادی ابرهیمی مدیر کل جدید این سازمان دیدار کرد.

 آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار با بیان اینکه صدا و سیما با توجه به رسالت ذاتی خود میتواند نقش تاثیر گذاری در اعتلای سطح فرهنگ کتابخوانی جامعه داشته باشد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که کتاب باید در سبد خانوارها قرار گیرد و صدا و سیما به عنوان رسانه ملی می‌تواند یاری رسان ما در ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی باشد.

وی افزود: افزایش آگاهی و معلومات عموم مردم نقطه مشترک فعالیت کتابخانه های عمومی و صدا و سیماست که میتوان از این امر در ارتقا سطح فرهنگ جامعه بهره برد.

ولیپور در پایان با تشکر از زحمات مقدسی مدیر کل سابق صداو سیما مرکز مازندران انتصاب شایسته هادی ابراهیمی را در این مسئولیت جدید تبریک گفت.

در ادامه این دیدار هادی ابراهیمی مدیر کل صدا و سیما مازندران به همکاری‌های متقابل این سازمان با کتابخانه های عمومی مازندران در جهت ترویج فرهنگ عمومی جامعه تاکید کرد و افزود: چهره هایی همچون خانم ولیپور دلسوز و خوش فکر در استان کم نظیر و برای استان افتخار است.