Photo 20170812 171504

نایب رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امروز ورزشکاران ما پیشرفت کرده و موفق به کسب مدال های آسیایی و جهانی شده اند و در بخش داوری و مربیگری ما مربیان بین المللی داریم و می توانیم همه امور ورزش زنان را به خود آنان بسپاریم.

 طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک در نشست هم اندیشی نواب رئیس بانوان هیات هندبال سراسر کشور که عصرروز گذشته در محل فدراسیون هندبال برگزار شد، اظهار کرد: علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال در خصوص توسعه هندبال بانوان توجه ویژه ای دارند و ما نیز از برنامه های آنان حمایت خواهیم کرد.

وی در ادامه با تقدیر از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و فائزه هاشمی در حمایت در جهت توسعه ورزش زنان گفت: حدود 20 سال پیش آقای هاشمی حضور زنان در عرصه های بین المللی را زمینه توسعه و پیشرفت ورزش زنان عنوان کردند و معتقد بودند زنان باید ضمن نشان دادن قدرت یک زن مسلمان باید در مجامع مختلف بین المللی فعال باشند تا ورزش این قشر از کشور به جایگاه واقعی خود برسد. طاهریان با اشاره به تلاش بیشتر زنان برای حضور در مسئولیت های مدیریتی، از فریبا محمدیان معاون وزیر ورزش در امور ورزشی زنان خواست تا هر چه سریع تر زمینه را برای تصویب اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی فراهم کند تا زنان با اتکا به جایگاه قانونی خود در فدراسیون ها منشا تحولات بیشتری در حوزه ورزش شوند.

نایب رئیس کمیته ملی المپیک در پایان بیان کرد: امروز ورزشکاران ما پیشرفت کرده و موفق به کسب مدال های آسیایی و جهانی شده اند و در بخش داوری و مربیگری نیز ما مربیان بین المللی داریم و می توانیم همه امور ورزش زنان را به خود آنان بسپاریم.