654

78231

444

88

999999

663333

دکتر ارزو ولی پور مدیر کل کتابخانه های های عمومی استان مازندران امروز در جریان همایش فراگیر و عظیم کتابیاران طلایی مازندران ، گفت: این همایش که با استقبال دانش اموزان مواجه گردید، انقلابی از جنس دانایی ، مهربانی و مشارکت بود.

ولی پور افزود: همایش مذکور که در لبیک به رهنمودهای متعالی مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ کتابخوانی از دوران کودکی ، برگزار گردید، با تعمیم ، عضوگیری و توزیع فرم در سطح مدارس استان مازندران اغاز شد و پس از ارزیابی و کارشناسی به حماسه ی فرهنگی امروز منجر شد.

وی با اشاره به حضور گسترده و بی بدیل دانش اموزان از همایش موصوف ، تصریح کرد: گرایش و مشارکت دانش اموزان در این همایش به حدی بود که کارشناسان و خبرگان فرهنگی ان را انقلابی از جنس انقلاب دانایی ،مهربانی و مشارکت معنوی در دهه ی مبارک فجر خواندند.

وی با تاکید بر تقویت انگیزه کتابخوانی و کتابیاری در بین جوانان و دانش اموزان ، گفت: امروز در همایش یاد شده و بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،از 39 نفر کتابیار طلایی برتر استانی و 3 نفر کتابیار برتر طلایی ملی استانی که در زمینه کتاب کودک نیز دارای تالیفات و رتبه های برتر کشوری بودند نیز ، تجلیل و تقدیر بعمل امد.که البته این مهم نقطه ی پایان نیست ودر حقیقت اغازی برای تداوم یک حرکت طلایی فرهنگی است.

خاطر نشان می سازد: همایش کتابیاران طلایی استان مازندران با همکاری و همراهی فعال اموزش و پرورش امروز در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر این استان با شکوه فراوان برگزار شد .که در ان جمعی از مقامات و مسئولین محلی نیز حضور یافته بودند.