Photo 20181010 192233

اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در آستانه پیاده روی حماسی اربعین، اقدام به ارسال چند صد کتاب جهت برپایی ایستگاه های مطالعه در مسیر راهپیمایی اربعین کرد.

در آستانه پیاده روی اربعین، چند صد جلد کتاب جهت برپایی ایستگاه های مطالعه در مسیر راهپیمایی نجف به کربلا در ایام پیاده روی اربعین، از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی به یکی از موکب های مازندران اهدا شد و صبح امروز (پنجشنبه 97/7/19) ارسال گردید.

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این رابطه اظهار داشت: راهپیمایی با شکوه و راهبردی اربعین که باید برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن آن، بسیج ملی صورت گیرد، فرصتی را ایجاد می کند که برای اجرای هرگونه برنامه فرهنگی بی نظیر است و مسئله کتابخوانی از جمله مهمترین آنهاست.

وی افزود: جای کتاب و مطالعه در موکب هایی که در طول مسیر به ارائه خدمات به زائرین می پردازند، بسیار خالی بود و به همین دلیل تصمیم بر آن شد تا با ارسال کتاب به یکی از موکب های مازندران، فرصتی برای مطالعه در زمان استراحت زائرین فراهم گردد.

ولیپور ابراز امیدواری کرد برپایی این ایستگاه های مطالعه در این سفر معنوی، تا حدودی دِین کتابداران و مجموعه همکاران کتابخانه های عمومی مازندران را نسبت به ادای وظیفه برای برگزاری باشکوه این مراسم ادا کند.