Photo 20181010 023130

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در ویژه برنامه مهر پر مهر دانش آموزی که به مناسبت هفته ملی کودک و نوجوان برگذار شده بود، با اهدا کتاب از دانش آموزان جهت عضویت در کتابخانه های عمومی و مطالعه کتاب های غیر درسی دعوت کرد.

  آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با حضور در ویژه برنامه مهر تا مهر مدرسه دخترانه شهید پورقاسم ساری که به مناسبت هفته ملی کودک و نوجوان برگذار شده بود، ضمن اهدای کتاب به دانش آموزان، از دانش آموزان جهت عضویت در کتابخانه های عمومی و مطالعه کتاب های غیر درسی دعوت کرد.
وی در این مراسم  بعد از بازدید از کتابخانه های کلاسی  و دیدار و گفتگو با کتابخوانان برتر مدرسه ، با معرفی بخش کودک کتابخانه های عمومی و برنامه هایی که در این بخش توسط کتابداران اجرا می شود، اظهار داشت:  با عضویت در کتابخانه های عمومی از رودخانه زلال کتابخانه کلاسی به اقیانوس بیکران دانایی  در کتابخانه های عمومی بیپوندید و کتابداران ما مانند معلمان با مهر و عطوفت، به دنبال علم افزایی و آگاهی بخشی دانش آموزان هستند و از حضور گرم کودکان و نوجوانان با کتاب های جذاب استقبال می کنند.
ولیپور خطاب به دانش آموزان گفت: مطمئن باشید لذت حضور در کتابخانه های عمومی را برای همیشه به یاد خواهید داشت و با کتاب های خوبی که آشنا می شوید، درس های بزرگی برای زندگیتان کسب خواهید کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی با تاکید بر اینکه فقط نباید به کتاب های درسی اکتفا کنید، بیان داشت: اگر می خواهید به دانشمندانی تبدیل شوید که در آینده همه به شما افتخار کنند، پس امروز تا می توانید کتاب بخوانید و برای انتخاب کتاب های خوب هم به مشاوره کتابداران و معلمان نیاز دارید.