مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، به بخشی از دستاوردهای چهل ساله بسیج جامعه زنان پرداخت و اظهار داشت: سازماندهی بیش از ۹ میلیون خواهر بسیجی در کل کشور در اقشار مختلف (محلات، دانشجویی، دانش‌آموزی و...) از مهمترین اقدامات انجام گرفته در طول چهل ساله اخیر بوده است. 

وی ادامه داد: بیش از ۲۵ هزار دقیقه فیلم مستند، کوتاه و تلویزیونی در این سالها از سوی بسیج تهیه شده و توانسته‌ایم ۳ هزار مهد قرآنی در مساجد تشکیل دهیم. 

اصلانی، سازماندهی و ساماندهی ۳ هزار بسیجی زن کارآفرین، تشکیل بیش از یکصد هزار حلقه معرفتی صالحین و ۲۰ هزار پایگاه بسیج مقاومت خواهران در مساجد را از دیگر دستاوردهای این حوزه برشمرد و اظهار داشت: در این سالها شاهد حضور جدی و فعال زنان بسیجی در فضای مجازی بوده‌ایم و توانسته‌ایم ارتباط و تعامل سازنده‌ای با کشورهای مختلف در حوزه مقاومت اسلامی برقرار کنیم. 

رئیس بسیج جامعه زنان، چاپ کتاب به زبان‌های عربی و انگلیسی، راه‌اندازی سایت‌ها به زبان انگلیسی، برگزاری کنگره ۷ هزار شهید زن کشور و تولید محتوا و معرفی الگوی زن طراز انقلاب اسلامی را حائز اهمیت دانست و گفت:‌ ده‌ها هزار کارگاه آموزشی و مشاوره‌ای جهت تحکیم و تقویت و تعالی بنیاد خانواده تشکیل شده و در طرحی به عنوان تجلی محبت، ده‌ها هزار جهیزیه به خانواده‌های نیازمند واگذار شده است.