مسابقه ای با محوریت یک انیمیشن برای عموم مردم از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، این مسابقه با محوریت انیمیشن "موریس وکتـــــاب های پرنده" اثر موریس لسمور که درسال 2011 میلادی و به مدت 15 دقیقه تولید گردیده است، می باشد.

اداره کل کتابخانه های عمومی با هدف ایجاد فضایی پویا، سنجش میزان مشارکت اعضای محترم و عموم افراد جامعه و همچنین تشویق آن ها برای اندیشیدن در موضوع انیمیشن که "کتاب" می باشد، مبادرت به برگزاری این مسابقه نموده است.

در این مسابقه از علاقمندان به شرکت در مسابقه خواسته شده است با مراجعه به پورتال  اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به نشانی www.mazandaranpl.ir و مراجعه به قسمت در نظر گرفته شده، اطلاعات شخصی را تکمیل و نسبت به ثبت نظر و تشریح تاثیر گذار ترین صحنه انیمیشن اقدام نمایند.

علاقمندان می توانند با استفاده از ادمین کانال تلگرامی اداره کل کتابخانه ها به آدرس  Telegram/@mazandplنیز اقدام به ثبت دیدگاه ها و برداشت کلی خود نسبت به  این انیمیشن نمایند.

گفتنی است با عنایت به زمان یک ماهه در نظر گرفته شده، شرکت در مسابقه مورد نظر، صرفاً از طریق ورود اطلاعات در قسمت جانمایی شده در پورتال و کانال تلگرامی بوده و شرکت در مسابقه  مذکور به هر طریقی غیر از این، مورد پذیرش نمی باشد.

در پایان پس از ارزیابی آثار ارسالی به بهترین ها جوایز نفیسی از طرف اداره کل کتابخانه ها ی استان مازندران اهدا خواهد شد.