2088راحله حاجيان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساري به همراه نماينده امور بانوان بنياد شهيد انقلاب اسلامي شهرستان ساري همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ٬ ضمن ديدار با تعدادی از همسران جانبازان دفاع مقدس و ابلاغ تحیت شهردار ساری از اين همراهان بي صدا تجليل نمود

 به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري ، راحله حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری در ديدار با همسران تعدادي از جانبازان دفاع مقدس ، به رشادتهاي جانبازان و همراهي همسرانشان در دوران جنگ تحميلي اشاره نموده و گفت : همسران جانبازان که در ردیف پرستاران عاشورایی قرار دارند همچون حضرت زینب کبری (س) رسالت تبیین دفاع نینوایی ما در مقابله با نظام های سلطه و مستکبران خون اشام دوران را برعهده دارند.

حاجیان با اشاره به نقش پرستاران در جوامع بشری بویژه جامعه اسلامی افزود: پرستاران سفید پوشانی مهربان و حیات بخش بشمار میروند که صبورانه به رسالت ملکوتی خویش می پردازند.

وی خطاب به همسران جانبازان اظهار داشت:  شما از جانبازان ، در جانبازي پيشتر هستيد .چرا که راه شما همان راه شهیدان و جانبازان بوده  و همراهی شما به عنوان همسران جانبازان ومسئولیت پذیری شما در راستای تحکیم بنیان خانواده وتربیت فرزندان صالح وظیفه شما را در اين امر سنگین تر مي نمايد.

اين مسئول در دیدار  با بانوی جانبازي که همسر یکی از شهداي دفاع مقدس نیز مي باشد، تصريح كرد: جانبازان اسناد گویا و زنده مظلومیت امت اسلامی و حقانیت دفاع مقدس ما بشمار میروند.

مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری افزود:  شما چون کوه صبري ستودنی هستيد و زیبا ترین عشق را در جانبازی ترسیم نموديد.اوج صبر، مقاومت وپایداری در شما متبلور شده است وجوانان  باید از شما بعنوان سند زنده وافتخار در فراز ونشیب های زندگی  الگو گیری کنند.

 

در ادامه اين ديدار با اهدا لوح تقدیر و هدايايي از طرف مهدي عبوري شهردار ساري از این پرستاران بعنوان همراهان بیصدا تجلیل بعمل آمد.

 

شايان ذكر است در این دیدار جانبازان و همسران آنان به بیان خاطراتي از دوران دفاع مقدس پرداختند.